BEAST hydrolatex

Novinka
Neohodnotené
Značka: Materasso
€577,20 €577,20 €673,40 €808,10 €942,80 €1 077,50 €1 212,20 €1 346,80 od €577,20
5 - 10 dní 5 - 10 dní 5 - 10 dní 5 - 10 dní 5 - 10 dní 5 - 10 dní 5 - 10 dní 5 - 10 dní Zvoľte variant
Dĺžka
Šírka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

25 rokov na trhu
25 rokov na trhu
Sme s Vami už 25 rokov. Ďakujeme.
Certifikované produkty
Certifikované produkty
Naše výrobky sú ocenené mnohými certifikátmi.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma pri nákupe nad 215€.
Výroba na mieru
Výroba na mieru
Matrace a rošty na mieru do 10 dní.

Podrobný popis

Matrac BEAST hydrolatex je v podstate nezničiteľný matrac. Je jedinečný svojimi vlastnosťami a nosnosťou až do 180 kg pri zachovaní príjemnej tuhosti. Jadro matraca je vyrobené z rokmi preverených kvalitných a veľmi stabilných materiálov. Poskytuje dokonalú a pevnú oporu tela tak potrebnú pre relax po náročnej fyzickej záťaži. Pre zvýšenie komfortu je jadro doplnené penou GREENGEL, ktorá zabezpečí príjemný pocit pre telo a zároveň plní funkciu regulácie tepla. Jej väčšia bunková štruktúra je zárukou dokonalého odvetrávania vlhkosti, čím je zabezpečené zdravšie a príjemnejšie klimatické prostredie počas spánku. Unikátny poťah BIORYTMIC dokonale zregeneruje telo po namáhavom športovom aj pracovnom výkone. Matrace z kolekcie BEAST s výnimočnými vlastnosťami sú určené pre aktívnych užívateľov. Dodajú vám silu a energiu do ďalšieho dňa. Dokonalým doplnkom matraca BEAST hydrolatex je anatomický vankúš ENERGY control a lamelový rošt z našej produkcie - BEAST siberia s nosnosťou až do 160 kg.

 

JADRO MATRACA

vysokopružná pena GREENGEL; luxusná HR-pena ANTRACIT s hustotou 45 kg/m3; jadro zo stabilnej peny HYDROLATEX; luxusná HR-pena ANTRACIT s hustotou 45 kg/m3; doporučený rošt: lamelový, pevný

 

POŤAH MATRACA

Látka s obsahom prírodných minerálov, ktoré vyžarovaním prirodzenej energie pozitívne ovplyvňujú vnútrotelovú „komunikáciu" a prúdenie energetických tokov. Tie sú zodpovedné za správne fungovanie organizmu, čo je základný predpoklad pre predchádzanie chorobám a udržanie si zdravia. Účinky minerálnej terapie si môžete na sebe overiť za pomoci jednoduchého balančného testu. Pôsobením minerálov sa budete cítiť omladení, zníži sa úroveň stresu, váš organizmus bude lepšie relaxovať, regenerovať a budete sa cítiť lepšie. Prebúdzať sa budete s pocitom sviežosti, odpočinutý a vaše telo bude plné sily a energie.

 

PARAMETRE
  • Nosnosť: 180kg
  • Tvrdosť: ●●●●○
  • Záruka:  10 rokov
  • Výška: 23cm
  • Polohovateľný rošt: áno
  • Prateľnosť poťahu: áno / 60°C
  •  Pri zdravotných problémoch: bolesti krížov, potenie 

 

Ak ste nenašli rozmer aký potrebujete nezúfajte. Matrac pre Vás vyrobíme v akomkoľvek rozmere. Stačí nás kontaktovať a všetko spolu dohodneme.

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace MATERASSO
Záruka: 10 rokov
Nosnosť: 180 kg